• Cała społeczność szkolna na pikniku
            • Piknik szkolny

PIKNIK SZKOLNY - to już tradycja w naszej szkole! Było i sportowo, i rekreacyjnie, krótko mówiąc - wrażeń moc! Samorząd uczniowski i szkolni sportowcy starali się zadbać o atrakcje dla wszystkich. Był finał piłki nożnej, siatkówka, szachy, muzyka, mikrofon i śpiew, malowanie twarzy, klasowe grille i … lemoniada dla wszystkich!

🤾‍♂️🏀🥇🎼🎤🎸🕺🎨♟🍕🍓🍒🍋🛎 Wszyscy dobrze się bawili! Dołączyli do nas również tegoroczni maturzyści i zapanowała prawdziwie rodzinna atmosfera! 🥰

📷🎬 Fot. Małgorzata Pawłowska, Manuel Kucner-Taipa.

• Warsztaty fundacji 13. Klasa

„Dlaczego warto robić rzeczy?” 🤔👍 Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego przedstawiciele większości klas wzięli dzisiaj udział w autorskich warsztatach Fundacji 13. Klasa, której założycielami są byli uczniowie łódzkich liceów, a dzisiaj absolwenci londyńskich uczelni. W ramach warsztatów założyciele fundacji przedstawili możliwości zaangażowania się w działalność pozalekcyjną. Omówili m. in. debaty, projekty społeczne, konkursy, konferencje, hackatony. W części praktycznej wszyscy pracowali w mniejszych zespołach, w których zdefiniowali problem społeczny i w ciągu jednej godziny lekcyjnej znaleźli sposoby jego rozwiązania. Warsztaty miały na celu wspieranie kreatywnego myślenia, umiejętności pracy w grupie oraz świadomości społecznej. Wszystkie zespoły wykazały się niezwykłą pomysłowością!

Dziękujemy założycielom Fundacji 13. Klasa za podzielenie się doświadczeniem i dużą dawkę pozytywnej energii!!!👏😀

• (42) 252-98-03 - sekretariat;
          (42) 252-98-04